METODA SMILE STEPS

Jak leczymy?

Jesteśmy świadomi, że nieregularne wizyty w gabinecie i brak wielowymiarowego podejścia nie pozwala na efektywne leczenie i znacząco je wydłuża. Wpływa to nie tylko na komfort pacjentów, ale często również zwiększa koszty leczenia. Aby tego uniknąć, opracowaliśmy autorską metodę – SMILE STEPS. 

Jego celem jest kompleksowe leczenie stomatologiczne przeprowadzone od początku do końca. Kiedy podejmujemy się leczenia, wykonujemy je w każdym, najdrobniejszym szczególe, stosując się do wcześniej ustalonego planu leczenia. Zależy nam, by pozwolić Ci jak najszybciej cieszyć się wymarzonym uśmiechem. 

Cały proces może być prosty (jak w przypadku skalingu, piaskowania i wybielania), lub bardziej skomplikowany i obejmować również leczenie zachowawcze i ortodontyczne – możliwości jest tak wiele, jak pacjentów. Wiemy jednak, że, niezależnie od potrzeb, w pełni zdrowy i piękny uśmiech to zawsze efekt dobrze zaplanowanego i realizowanego krok po kroku planu.

Dzięki licznym kursom krajowym i zagranicznym oraz nowoczesnemu zapleczu technologicznemu naszego gabinetu możemy zaproponować Tobie leczenie stomatologiczne na najwyższym możliwym poziomie.

Indywidualny plan leczenia

Jak się Tobą zaopiekujemy?

1

Konsultacja z badaniem uzębienia

Podczas pierwszej wizyty w naszej klinice poznajemy Twoje oczekiwania oraz przeprowadzamy wstępną diagnostykę – zarówno pod kątem zdrowotnym, jak i estetycznym. W ten sposób możemy dokładnie określić, jakie działania podejmiemy.

2

Badania

Po pierwszej konsultacji zapraszamy Cię na badania uzupełniające (najczęściej odbywają się one podczas kolejnej wizyty). W zależności od potrzeb będzie to tomografia, zdjęcie pantomograficzne, rtg, skan, relacja fotograficzna w studio.

3

Opracowanie planu leczenia

Kiedy posiadamy już wszystkie potrzebne informacje, opracowujemy dla Ciebie dokładny plan leczenia – zgodnie z metodą Smile Steps. Następnie dokładnie Cię z nim zapoznajemy i wszystko dokładnie wyjaśniamy tak abyś mógł podjąć świadomą decyzję. Na tym etapie umawiamy już część kolejnych wizyt.

4

Realizacja poszczególnych etapów planu

W zależności od poziomu skomplikowania, cały proces może zająć od kilku tygodni do kilkunastu miesięcy. Zadbamy o to, by był dla Ciebie maksymalnie komfortowy, a efekty były warte każdego kroku.

Proces leczenia

Jak wygląda kolejność naszych działań?

Poniżej znajdziesz wszystkie etapy procesu leczenia w kolejności w jakiej jej wykonujemy. Najczęściej obejmuje ona tylko kilka z punktów.

1. Higienizacja

2. Usunięcie zębów (jeżeli w ogóle konieczne)

3. Leczenie chorób dziąseł

4. Leczenie zachowawcze

5. Leczenie ortodontyczne

6. Założenie implantów

7. Leczenie protetyczne

Pierwsza wizyta

Chcesz zostać naszym pacjentem?

1

By umówić pierwszą wizytę, zadzwoń lub wypełnij formularz na stronie – skontaktujemy się z Tobą.

2

Przyjedź do kliniki 15 minut przed umówioną konsultacją – poprosimy Cię o wypełnienie potrzebnej dokumentacji.

3

Podczas wizyty zbadamy Twoje zęby, omówimy dalsze możliwości i uzgodnimy z Tobą kolejne kroki.

Marzysz o zdrowym uśmiechu?

Umów się na konsultację z badaniem uzębienia i zobacz, jak możemy Ci pomóc!

Umów się na wizytę