Diagnostyka

Jeden z najważniejszych elementów leczenia, który określa dalszy dobór działań optymalny dla danego pacjenta. Kompleksowa diagnostyka pozwala nam szczegółowo przygotować się do całego procesu. Dzięki naszej wiedzy i wsparciu najnowocześniejszych urządzeń jak np. skanery, cefalometria czy tomografia komputerowa (CBCT) z wiązką stożkową jesteśmy w stanie przeprowadzić leczenie minimalizując ryzyko błędów w jego planowaniu.

Tomografia komputerowa Carestream

350 zł

Zdjęcie małoobrazkowe

50 zł

Zdjęcie pantomograficzne

100 zł

Zdjęcie cefalometryczne

100 zł

Kontrola stomatologiczna

150 zł

Konsultacja z diagnostyką CBCT

450 zł

Higienizacja i profilaktyka

Nieodłączna część każdego procesu leczenia. Zabiegi profilaktyczne w naszym gabinecie wykonywane są przez dyplomowaną higienistkę stomatologiczną, która w trakcie wizyty jest w pełni skoncentrowana na pacjencie – zajmuje się obszernym instruktażem, kontrolą płytki nazębnej usuwaniem kamienia nazębnego i innych osadów, wybielaniem zębów i edukacją. Stosuje również technikę ICON, czyli leczenie nieinwazyjne, bez użycia wiertła, wykorzystywane do redukcji białych plam na powierzchni zębów.

Scaling i piaskowanie

200 – 650 zł

Wybielanie

800 – 1500 zł

Lakierowanie (fluoryzacja)

100 – 300 zł

ICON

200 -500 zł

Rozjaśnianie Quick

400 zł

Scaling z rozjaśnianiem

650 zł

Leczenie zachowawcze i endodoncja

Dokładamy wszelkich starań by efekty leczenia były trwałe i estetyczne. Proponujemy zatem leczenie nowoczesnymi i sprawdzonymi materiałami w znakomitej większości stosując powiększenie za pomocą lup czy mikroskopu. Dla Twojego komfortu wszystkie zabiegi wykonujemy w znieczuleniu.

Wypełnienie materiałem kompozytowym premium

250 – 650 zł

Rozległa rekonstrukcja funkcjonalna zęba kompozytem premium

500 – 800 zł

Odbudowa nakładem kompozytowym lub ceramicznym w technologii cyfrowej

1 800 – 2 500 zł

Leczenie kanałowe

900-3000 zł

Ortodoncja

Leczenie dzieci, młodzieży, dorosłych czy seniorów wymaga indywidualnego podejścia. Ostateczną formę leczenia i typ aparatu zawsze dobieramy do wieku, wady zgryzu oraz indywidualnych potrzeb pacjenta. Dopasowany i skrupulatnie przeprowadzony przez nas proces leczenia pozwala nie tylko zadbać o aspekt estetyczny, ale również zmniejsza ryzyko późniejszych problemów z uzębieniem. Leczenie ortodontyczne to także, w wielu przypadkach, przygotowanie do leczenia implantologicznego i protetycznego.

Konsultacja

100 – 150 zł

Aparat zdejmowany

650 – 850 zł

Aparat stały metalowy lub estetyczny 1 łuk

1 800 – 3000 zł

Aparaty nakładkowe typu Invisalign

wycena indywidualna zł

Kontrola ortodonyczna

80-250 zł

Implantologia nawigowana

Oferujemy najbardziej komfortowy dla pacjentów sposób odzyskiwania utraconych lub usuniętych zębów. W tym celu stosujemy implanty renomowanych firm (MIS, Bicon), wykorzystując wykonane cyfrowo szablony chirurgiczne. W przypadku wszczepienia implantu ostateczny koszt jest zależny od konieczności przeprowadzenia dodatkowych zabiegów okołoimplantacyjnych.

Wszczepienie implantu

3 500 zł

Protezy na implantach

od 12 000 zł

Sinus lift zamknięty

3 000 zł

Sinus lift otwarty

3 500 – 5 500 zł

Odbudowa kości

od 2 200 zł

Protetyka

Niejednokrotnie po leczeniu ortodontycznym, zachowawczym czy implantologicznym spotykamy się z pacjentami na etapie leczenia protetycznego, aby sfinalizować cały proces metamorfozy. Wykorzystujemy tu najnowocześniejsze technologie stomatologii cyfrowej – planowanie uśmiechu wykonujemy w oparciu o skany wewnątrzustne skanerem Carestream , tomografię, drukowane w drukarkach 3D modele uzębienia oraz zdjęcia pacjentów z naszego studio fotograficznego.

Planowanie leczenia

1 500-2500 zł

Korona ceramiczna indywidualizowana wykonana w pełnym protokole cyfrowym (cyrkon/pełna ceramika – e.MAX)

od 2 000 zł

Licówka

od 2 500 zł

Korona pełnoceramiczna hybrydowa na implancie

od 3 500 zł

Most ceramiczny (cyrkon CAD/CAM)

od 2 000 zł

Proteza całkowita (1 łuk)

4500 zł

Proteza całkowita (2 łuki)

7500 zł

Podścielenie protezy

1 000 zł

Deprogramator

500 zł

Szyna relaksacyjna

950 zł

Proteza szkieletowa

4900 zł

Stomatologia dziecięca

Wiemy, jak ważne jest zapewnienie dzieciom poczucia bezpieczeństwa w trakcie wizyt stomatologicznych, dlatego dbamy o to, by leczenie przebiegało bezstresowo i – co najważniejsze – bezboleśnie. Podczas pierwszej wizyty weryfikujemy obecność próchnicy, stopień wyrzynania zębów, kwalifikujemy do zabiegów higienizacyjnych, przeprowadzamy wstępną diagnostykę ortodontyczną. To doskonały czas na rozmowę z rodzicami, by wyjaśnić i poinstruować, w jaki sposób prawidłowo wykonywać zabiegi higieniczne u dzieci w domu, jak do nich zachęcać i na co zwrócić uwagę.

Wizyta adaptacyjna

100 – 150 zł

Wizyty kontrolne

50 zł

Wypełnienie w zębie mlecznym

100 – 300 zł

Opatrunek leczniczy w zębie mlecznym

100 – 200 zł

Marzysz o zdrowym uśmiechu?

Umów się na konsultację z badaniem uzębienia i zobacz, jak możemy Ci pomóc!

Umów się na wizytę